KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Trwa nabór do konkursu Wzorowe Podkarpackie

21-10-2019

Do konkursu można zgłaszać rozwiązania w ramach trzech kategorii:

 

• WZOROWY PRODUKT
• WZOROWA USŁUGA
• WZOROWA WIZJA.

 

Nagrodą dla zgłoszonych do konkursu produktów lub usług jest przyznanie tytułu WZOROWE PODKARPACKIE. Idea konkursu bazuje na aktualnych światowych trendach gospodarczych, w których wzornictwo przemysłowe stanowi jeden z podstawowych elementów procesu budowy nowych produktów. Jest to tez coraz bardziej istotny element innowacyjności. Do udziału w konkursie szczególnie zachęcani są młodzi twórcy i pomysłodawcy start-upów!

 

Do tej pory w konkursie wzięło udział kilkudziesięciu przedsiębiorców i projektantów z województwa podkarpackiego.

Organizator konkursu firma INNpuls Sp. z o.o. zaprasza podkarpackich przedsiębiorców wykorzystujących rozwiązania wzornicze w praktyce gospodarczej oraz projektantów do składania zgłoszeń i wizualizacji do 8 listopada 2019 r.

 

Wzory dokumentów zgłoszeniowych oraz aktualne informacje można znaleźć na nowej stronie: www.wzorowepodkarpackie.pl i w mediach społecznościowych: www.facebook.com/WzorowePodkarpackie.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora konkursu, w firmie INNpuls Sp. z o.o., pod numerem tel. 17 77 88 270, wew. 24.
 

Pliki do pobrania

Podobne news
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013